Komfortowe, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody niebanalne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o obszernej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, by podwyższyć uciechę nowoczesnego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w aktualnych czasach auta elektryczne bądź też AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu i pozostawić do ładowania. Jednak te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie auta mogą zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – opustoszałego pola, albowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także oryginalne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie machiny pozostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o szybujących samochodach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby imponujące doświadczenie dla miłośników aut oraz przeciętnych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są również akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach dawnych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różnorodne pierwotne wozy.

pioneer

pioneer

pioneer

głośniki koaksjalne